خانه / عمومی و آزاد / تحقیق در مورد مشاركت مردمي در امور اجتماعي و نتايج آن

تحقیق در مورد مشاركت مردمي در امور اجتماعي و نتايج آن

دانلود رایگان تحقیق در مورد مشاركت مردمي در امور اجتماعي و نتايج آن ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق در مورد مشاركت مردمي در امور اجتماعي و نتايج آن “را از فایل می  دانلود نمایید.

لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب *   فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت )    تعداد صفحه۱۴   فهرست مطالب   صليب سرخ اتريش مديريت استرس در حوادث بحراني و مداخله در بحران پيش زمينه / تاريخ توضيحات خلاصه فعاليت ها. مفهوم مشاركت ويژگي هاي مشاركت مشاركت جديد:   صليب سرخ اتريش (ARC) با تعداد ۰۰۰/۳۰ پرسنل و داوطلب بزرگترين سازمان غيرانتفاعي در اتريش است. اين جمعيت تعداد زيادي از عملياتهاي سراسر كشور نظير آمبولانس، نجات، اعطاي خون، سلامتي و خدمات اجتماعي را اداره مي كند و در موقعيتهاي بعد از حوادث حضور دارد. ARC در دو سطح رهبري و پرسنل / داوطلب نياز به برنامه حمايت رواني را احساس كرد. در سال ۱۹۹۸ نخستين تماس با فدراسيون بين المللي مركزي برقرار شد و پس از آن ARC خصوصاً در بخش وينا در مداخله در بحران فعال شد و تلاشهايي براي ميسر ساختن كمك به همكاران صورت داد. تحقيقات براي كشف (نمايان ساختن) ويژگي كار عوامل استرس كاركنان و امدادگران خودي، در جريان وظايفشان انجام داده شد. يافته هاي تحقيق منجر به توسعه برنامه آموزش با هدف كم كردن برخورد با مش …

این محصول ارزشمند “تحقیق در مورد مشاركت مردمي در امور اجتماعي و نتايج آن  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

پاورپوینت کاهش حجم عکس بدون نرم افزار

دانلود رایگان پاورپوینت کاهش حجم عکس بدون نرم افزار این محصول با ارزش " پاورپوینت کاهش حجم عکس بدون نرم افزار "را از فایل می دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *