خانه / علوم پزشکی / گزارش کارآموزی در مطب دامپزشکی (دانشجویان دامپزشکی)

گزارش کارآموزی در مطب دامپزشکی (دانشجویان دامپزشکی)

دانلود رایگان گزارش کارآموزی در مطب دامپزشکی (دانشجویان دامپزشکی) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” گزارش کارآموزی در مطب دامپزشکی (دانشجویان دامپزشکی) “را از فایل می  دانلود نمایید.

دانلود گزارش کارآموزی در مطب دامپزشکی شامل ۱۳ صفحه شامل مشاهده علائم دام بیمار و درمان ۲۵ کیس بیمار شامل مطالب زیر می باشد: کیس Milk fever (بیماری تب شیر) + درمان جفت ماندگی و پنومونی ریه در گاو . اسهال در گاو . تب نزله ای بدخیم گاوان (MCF) کیس مبتلا به اسهال شدید در گوساله سالمونلوزیس در سگ مسمومیت با Levamizor مشاهده کیس (عفونت و سپتی سمی در گاو) کمبود ویتامین A در گوساله فاسیولوزیس در گوسفند مشاهده و کالبدگشایی لاشه ی گوسفند مبتلا به قانقاریای کبدی مشاهده کیس بوقلمون انگل در گوسفند  پلوروپنومونی (چسبندگی ریه به دنده ها) در گوسفند عفونت گوش در گوسفند مشاهده کیس مبتلا به تیلریوز (زردی) کمبود E سلنیوم در گوسفند (White muscle) جراحی و بخیه کردن شکم در گوسفند Mastaitis مشاهده کیس مبتلا به PPR (طاعون نشخوارکنندگان کوچک)   مانند زیر : . فاسیولوزیس در گوسفند انگل فاسیولا در گوسفند History گرفته شده از دامدار: درمان ضد انگلی در گله صورت نگرفته است. مشاهدات و معاینه: مشاهده و لمس بطری فکی در گوسفند (زیر فک گوسفند باد کرده است.) درمان …

این محصول ارزشمند “گزارش کارآموزی در مطب دامپزشکی (دانشجویان دامپزشکی)  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

مقاله ای کامل در مورد مواد مخدر و اعتیاد

دانلود رایگان مقاله ای کامل در مورد مواد مخدر و اعتیاد این محصول با ارزش " مقاله ای کامل در مورد مواد مخدر و اعتیاد "را از فایل می دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *