خانه / علوم انسانی / تحقیق در مورد راههای خروج از بنا و فرار از حریق

تحقیق در مورد راههای خروج از بنا و فرار از حریق

دانلود رایگان تحقیق در مورد راههای خروج از بنا و فرار از حریق ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق در مورد راههای خروج از بنا و فرار از حریق “را از فایل می  دانلود نمایید.

لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت )   تعداد صفحه۲۸   -1 راههای خروج از بنا و فرار از حریق   3-1-1 تعاریف       در این مبحث از مقررات ملی ، به منظور اعمال مقررات محافظت ساختمان ها در برابر حریق ، واژه ها و اطلاحات با معانی و مفاهیمی که در این بخش ذکر شده است ، مورد استفاده واقع می شوند .   آزمایش حریق استاندارد   آزمایش یا آزمایش های استاندارد ویژه برای شناسایی مقاومت و رفتار مصالح ، فرآورده ها ، اعضا و اجزای ساختمانی در مقابل آتش سوزی ، که مشخصات اجرایی آنها بعداً به وسیله مقررات مربوط به خود تعیین خواهد شد.    ارتفاع طبقه و بنا   ارتفاع یک طبقه ، فاصله قائم از کف تمام شده آن طیقه بالاتر است . ارتفاع طبقه آخر بنا ، حد فاصل کف تمام شده آن طبقه تا کف تمام شده متوسط سطح بام ساختمان می باشد . ارتفاع بنا به ارتفاع تمام شده متوسط سطح بام ساختمان می باشد . ارتفاع بنا به ارتفاع تمام طبقات یا فاصله قائم از کف زمین طبیعی از تا متوسط ارتفاع بام ساختمان گفته می شود .   افزایش بنا …

این محصول ارزشمند “تحقیق در مورد راههای خروج از بنا و فرار از حریق  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

پاورپوینت هزينه يابي برمبناي هدف

دانلود رایگان پاورپوینت هزينه يابي برمبناي هدف این محصول با ارزش " پاورپوینت هزينه يابي برمبناي هدف "را از فایل می دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *