خانه / علوم انسانی / پاورپوینت بازاریابی وفروش در شرایط رکود وبحران ۹۱اسلاید

پاورپوینت بازاریابی وفروش در شرایط رکود وبحران ۹۱اسلاید

دانلود رایگان پاورپوینت بازاریابی وفروش در شرایط رکود وبحران ۹۱اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پاورپوینت بازاریابی وفروش در شرایط رکود وبحران ۹۱اسلاید “را از فایل می  دانلود نمایید.

پاورپوینت بازاریابی وفروش در شرایط رکود وبحران ۹۱اسلاید فرهنگ فروش مجموعه ای از آداب ، عادات ،هنجارها ،ارزشها و گرایشها: -ادبیات وزبان و بیان کسب وکار وبازاریابی الکترونیک ونوین -اخلاقیات و ارزشهای تازه فرآیندفروش حضوری مشتری یابی (سوژه یابی) PROSPECTING & QUALIFYING   یعنی شناسائی مشتریان بالقوه و واجد شرایط از طریق یافتن سرنخ فروش از هر جا و هر کس و هر وقت.   2- آمادگی یا مرحله شناسائی قبل از مراجعه کردن PREAPROACH یعنی شناسائی نوع نیاز و خریدار (ویژگیها، معیار و رفتار) ۳- مراجعه و ملاقات با مشتری APPROACH یعنی ایجاد زمینه ارتباطی و آغازی خوب با رفتار و ظاهری مناسب و آراسته و اظهاراتی گرم و خوب و ارزش زا همراه با سوالاتی کلیدی برای شناخت بهتر نیاز مشتری و نمایش نمونه کالا برای جذب و جلب نظر او.   4- معرفی و نمایش PRESENTATION & DEMONSTRATION معرفی و تشریح محصول، منافع و مزایای آن با در نظر داشتن مدل AIDA. فنون فروش üفنون ومهارتهای ارتباطی TOTAL ,LOCATE,AIDAS ü üفنون ومهارتهای تحقیقاتی ( بینش مشتری وبازار) ü &uu …

این محصول ارزشمند “پاورپوینت بازاریابی وفروش در شرایط رکود وبحران ۹۱اسلاید  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

تحقیق آماده در مورد نقش هدایت گری امام در شکل گیری جامعة آرمانی

دانلود رایگان تحقیق آماده در مورد نقش هدایت گری امام در شکل گیری جامعة آرمانی این محصول با ارزش " تحقیق آماده در مورد نقش هدایت گری امام در شکل گیری جامعة آرمانی "را از فایل می دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *