خانه / فنی و مهندسی / تحقیق در مورد سيستم بانك هاي اطلاعاتي

تحقیق در مورد سيستم بانك هاي اطلاعاتي

دانلود رایگان تحقیق در مورد سيستم بانك هاي اطلاعاتي ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق در مورد سيستم بانك هاي اطلاعاتي “را از فایل می  دانلود نمایید.

لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت )   تعداد صفحه۴۴   بخشی از فهرست مطالب ۱- پايگاه داده ها   انواع بانك هاي اطلاعاتي شامل :   طراحي بانك اطلاعاتي   2- شرح صفحات استاتيك   1-2) Index html :   2-2)صفحه اصلي (main.htm) : در اين گفتار سعي در اين است كه ابتدا توضيح مختصري در مورد سيستم بانك هاي اطلاعاتي بدهيم و سپس بانك اطلاعاتي و جداول مورد استفاده در اين پروژه را مختصراً شرح دهيم. سپس به سراغ شرح نحوة پياده سازي صفات سايت مذكور از لحاظ كدنويسي خواهيم رفت، كه اين بخش را با توجه به اينكه ما در دنياي وب بطور كلي داراي دو نوع صفحه وب هستيم (استاتيك و ديناميك) به دو قسمت جداگانه تقسيم كرده ايم كه در آن ابتدا صفحات استاتيك و سپس ديناميك شرح داده مي شود. و بخش آخر اين گفتار نيز مربوط به فايل هايي از نوع php. و يا js. مي شود كه از آن ها براي اعمال تغييرات در بانك داده ها و يا ايجاد جلوه هايي خاص در طراحي پروژه استفاده شده است؛ مي شود. قابل ذكر است كه جداسازي يك سري كد از صفحات اصلي و قرار دادن آنها د …

این محصول ارزشمند “تحقیق در مورد سيستم بانك هاي اطلاعاتي  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

پاورپوینت پردازش ابریCloud Copmuting

دانلود رایگان پاورپوینت پردازش ابریCloud Copmuting این محصول با ارزش " پاورپوینت پردازش ابریCloud Copmuting "را از فایل می دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *