خانه / علوم انسانی / مقايسۀ تحليلي آراء يونگ و مولانا در باب (ناخودآگاه جمعي – ائتلاف ارواح، سايه – نفس، پيرخرد– پير و مراد و سرنمون حكمت، معرفت و استغراق )

مقايسۀ تحليلي آراء يونگ و مولانا در باب (ناخودآگاه جمعي – ائتلاف ارواح، سايه – نفس، پيرخرد– پير و مراد و سرنمون حكمت، معرفت و استغراق )

دانلود رایگان مقايسۀ تحليلي آراء يونگ و مولانا در باب (ناخودآگاه جمعي – ائتلاف ارواح، سايه – نفس، پيرخرد– پير و مراد و سرنمون حكمت، معرفت و استغراق ) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” مقايسۀ تحليلي آراء يونگ و مولانا در باب (ناخودآگاه جمعي – ائتلاف ارواح، سايه – نفس، پيرخرد– پير و مراد و سرنمون حكمت، معرفت و استغراق ) “را از فایل می  دانلود نمایید.

پژوهش    :   مقايسۀ تحليلي آراء يونگ و مولانا در باب (ناخودآگاه جمعي – ائتلاف ارواح، سايه – نفس، پيرخرد– پير و مراد و سرنمون حكمت، معرفت و استغراق )   در قالب    WORD با قابلیت ویرایش شامل ۵ فصل با نتیجه گیری و فهرست مطالب  95 ص   خلاصه ای از پژوهش :   پژوهش اخير در پی آن است که آراء و انديشه های يونگ و مولانا را پيرامون (ناخودآگاه جمعی– ائتلاف ارواح، سايه- نفس، پير خرد – پير و مراد  و سرنمون حکمت، معرفت و استغراق) با هم مقايسه و تطبيق نمايد. از آنجا که روان شناسی به بررسی روان و عملکردهای آن می پردازد، ارتباط عميقی با عرفان که سر و کارش با روح و روان آدمی است، دارد. کارل گوستاو يونگ روان شناس اتريشی، از جمله انديشمندانی است که آراء و نظريات او با عرفان اسلامی، از جمله مولانا نزديکی زيادی دارد. مولوی هم از برجسته ترين شاعران ايرانی قرن هفتم هجری است که در عرصه معرفت شناسی و انسان شناسی از مقام بلندی در ادبيات ايران و جهان برخوردار است. اين پژوهش از يک کليات تحقيق  و شش فصل تشکيل شده است که …

این محصول ارزشمند “مقايسۀ تحليلي آراء يونگ و مولانا در باب (ناخودآگاه جمعي – ائتلاف ارواح، سايه – نفس، پيرخرد– پير و مراد و سرنمون حكمت، معرفت و استغراق )  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

پاورپوینت با موضوع شهر الکترونیک

پاورپوینت با موضوع شهر الکترونیک لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : پاورپوینت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *