خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت دانشگاهی تاسیسات آب رسانی داخلی ساختمان

پاورپوینت دانشگاهی تاسیسات آب رسانی داخلی ساختمان

دانلود رایگان پاورپوینت دانشگاهی تاسیسات آب رسانی داخلی ساختمان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پاورپوینت دانشگاهی تاسیسات آب رسانی داخلی ساختمان “را از فایل می  دانلود نمایید.

پاورپوینت دانشگاهی تاسیسات آب رسانی داخلی ساختمان  شامل ۲۷ اسلاید  که بسیار کامل و شامل تمامی موارد می شود که برخی عنوان های آن در زیر آمده: تعیین قطر لوله های آب آشامیدنی – انواع کنتور – نحوه ورود آب به ساختمان – لوله های فولادی گالوانیزه – لوله‌های چدنی – روشهاي اتصال لوله – مراقبت از لوله ها در مقابل مصالح ساختمانی – ارتباط بین لوله پلیمری و آبگرمکن و… تصاویری از این  پاورپوینت را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید: http://s8.picofile.com/file/8280563576/akshaye_tasisate_ab.zip.html   این بسته شامل:  فایل پاورپوینت آماده برای ارائه ۲۷ اسلاید که تمامی اسلایدها افکت انیمیشن دارند.۱۴ اسلاید علاوه بر انیمیشن عکس کاملا مرتبط نیز دارند. این پاورپوینت برای ارائه درسی مناسب است و کامل و جامع است. …

این محصول ارزشمند “پاورپوینت دانشگاهی تاسیسات آب رسانی داخلی ساختمان  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

پاورپوینت درمورد كارگاه آموزشي آشنايي با پايگاه هاي اطلاعاتي و راهبردهاي جستجو ي اطلاعات در وب

دانلود رایگان پاورپوینت درمورد كارگاه آموزشي آشنايي با پايگاه هاي اطلاعاتي و راهبردهاي جستجو ي اطلاعات در وب این محصول با ارزش " پاورپوینت درمورد كارگاه آموزشي آشنايي با پايگاه هاي اطلاعاتي و راهبردهاي جستجو ي اطلاعات در وب "را از فایل می دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *