خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق امام خمينى (ره) گفتمان تجدد اسلامى

دانلود تحقیق امام خمينى (ره) گفتمان تجدد اسلامى

دانلود رایگان دانلود تحقیق امام خمينى (ره) گفتمان تجدد اسلامى ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق امام خمينى (ره) گفتمان تجدد اسلامى “را از فایل می  دانلود نمایید.

  مشخصات این فایل عنوان: امام خمينى (ره) گفتمان تجدد اسلامى فرمت فایل : word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۱۴ این مقاله درمورد امام خمينى (ره) گفتمان تجدد اسلامى می باشد. خلاصه آنچه در مقاله امام خمينى (ره) گفتمان تجدد اسلامى می خوانید :۳- توان گسست از حافظه جمعى سنت تجدد اسلامى كه با امام خمينى(ره) طرح شده است، در صورتى مى‏توانست و مى‏تواند توفيق تداوم يابد كه «بتواند» با فاصله گرفتن از حافظه جمعى (collective Memory) حاكم بر حوزه‏هاى فكر دينى از ناحيه سنت، به شالوده‏شكنى آن حافظه سنتى بپردازد. و قادر باشد كه به جاى حافظه جمعى حاكم بر نهادهاى مذهبى، انديشه خود، يا هويت فكر سياسى جديدالظهور را چونان معيار مشروعيت دينى جايگزين نمايد. سنت‏سياسى ما، به هر حال، واجد يك حافظه جمعى ويژه است كه جريان‏هاى مختلف فكر سياسى را در خود ادغام نموده و با هويت كلى خاصى كه دارد، حوزه‏هاى دينى را نيز تحت‏شعاع خود قرار داده و مى‏دهد. صورت‏بندى معينى از انديشه درباره دين و سياست ارائه مى‏دهد. اين سنت، به همراه حافظه‏اى كه ايجاد كرده …

این محصول ارزشمند “دانلود تحقیق امام خمينى (ره) گفتمان تجدد اسلامى  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

تحقیق آماده در مورد نقش هدایت گری امام در شکل گیری جامعة آرمانی

دانلود رایگان تحقیق آماده در مورد نقش هدایت گری امام در شکل گیری جامعة آرمانی این محصول با ارزش " تحقیق آماده در مورد نقش هدایت گری امام در شکل گیری جامعة آرمانی "را از فایل می دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *