خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق امام خمينى (ره) گفتمان تجدد اسلامى

دانلود تحقیق امام خمينى (ره) گفتمان تجدد اسلامى

دانلود رایگان دانلود تحقیق امام خمينى (ره) گفتمان تجدد اسلامى ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق امام خمينى (ره) گفتمان تجدد اسلامى “را از فایل می  دانلود نمایید.

  مشخصات این فایل عنوان: امام خمينى (ره) گفتمان تجدد اسلامى فرمت فایل : word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۱۴ این مقاله درمورد امام خمينى (ره) گفتمان تجدد اسلامى می باشد. خلاصه آنچه در مقاله امام خمينى (ره) گفتمان تجدد اسلامى می خوانید :۳- توان گسست از حافظه جمعى سنت تجدد اسلامى كه با امام خمينى(ره) طرح شده است، در صورتى مى‏توانست و مى‏تواند توفيق تداوم يابد كه «بتواند» با فاصله گرفتن از حافظه جمعى (collective Memory) حاكم بر حوزه‏هاى فكر دينى از ناحيه سنت، به شالوده‏شكنى آن حافظه سنتى بپردازد. و قادر باشد كه به جاى حافظه جمعى حاكم بر نهادهاى مذهبى، انديشه خود، يا هويت فكر سياسى جديدالظهور را چونان معيار مشروعيت دينى جايگزين نمايد. سنت‏سياسى ما، به هر حال، واجد يك حافظه جمعى ويژه است كه جريان‏هاى مختلف فكر سياسى را در خود ادغام نموده و با هويت كلى خاصى كه دارد، حوزه‏هاى دينى را نيز تحت‏شعاع خود قرار داده و مى‏دهد. صورت‏بندى معينى از انديشه درباره دين و سياست ارائه مى‏دهد. اين سنت، به همراه حافظه‏اى كه ايجاد كرده …

این محصول ارزشمند “دانلود تحقیق امام خمينى (ره) گفتمان تجدد اسلامى  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

تربیت بدنی و نقش آن در سلامت جامعه

دانلود رایگان تربیت بدنی و نقش آن در سلامت جامعه این محصول با ارزش " تربیت بدنی و نقش آن در سلامت جامعه "را از فایل می دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *