خانه / علوم پایه / تحقیق انتقال گرما به وسيله نانوسيالات

تحقیق انتقال گرما به وسيله نانوسيالات

دانلود رایگان تحقیق انتقال گرما به وسيله نانوسيالات ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق انتقال گرما به وسيله نانوسيالات “را از فایل می  دانلود نمایید.

۷۹ صفحه چکيده : اخيراً استفاده از نانوسيالات که در حقيقت سوسپانسيون پايداري از نانو فيبر ها و نانورزات جامد هستند به عنوان راهبردي جديد در عمليات انتقال حرارت مطرح شده است . تحقيقات اخير روي نانو سيالات ، افزايش قابل توجهي را در هدايت حرارتي آنها نسبت به سيالات بدون نانوزات ديا همراه با ذرات بزرگتر (ماکرو ذرات) نشان مي دهد . از ديگر تفاوت هاي اين نوع سيالات ، تابعيت شديد هدايت حرارتي از دما ، همچنين افزايش فوق العاده فلاکس حرارتي بحراني در انتقال حرارت جوشش آنهاست . مقدمه سيستم هاي خنک کننده ، يکي از مهم ترين دغدغه هاي کارخانه ها و صنايعي مانند ميکروالکترونيک و هر جايي است که به نوعي با انتقال گرما رو به رو باشد با پيشرفت فناوري در صنايعي مانند ميکرو الکترونيک که در مقياس هاي زير صد نانومتر عمليات هاي سريع و حجيم با سرعت هاي بسيال بالا (چند گيگاهرتز) اتفاق مي افتد اين روش داراي مزاياي اقتصادي بالقوه اي است زيرا شرکت هاي زيادي توانائي تهيه نانو پودرها در مقياس صنعتي را دارند . ۲- روش تک مرحله اي : روش تک مرحله اي نيز به موازات روش دومرحله اي پيشرفت کرده است به طور مثال نانوسي …

این محصول ارزشمند “تحقیق انتقال گرما به وسيله نانوسيالات  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

دانلود پاورپوينت جامع وکامل درباره رابطه انسان با اعداد

دانلود رایگان دانلود پاورپوينت جامع وکامل درباره رابطه انسان با اعداد این محصول با ارزش " دانلود پاورپوينت جامع وکامل درباره رابطه انسان با اعداد "را از فایل می دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *