خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق نيازهاي اجتماعي نوجوانان

دانلود تحقیق نيازهاي اجتماعي نوجوانان

دانلود رایگان دانلود تحقیق نيازهاي اجتماعي نوجوانان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق نيازهاي اجتماعي نوجوانان “را از فایل می  دانلود نمایید.

  تعداد صفحات : ۲۱ صفحه       –      قالب بندی :  word                           نيازهاي اجتماعي نوجوانان چنان كه اشاره شد نوجوانان به جلب محبت و دوستي همتايان بيش از هر چيزي اهميت مي دهند ؛ مي كوشند افراد گروه مورد علاقه شان آنان را بپذيرند يا به اصطلاح قبول داشته باشند. به اين جهت غالباً مانند آنان آرايش مي نمايند، لباس مي پوشند و رفتار مي كنند. آنچه برايشان مهم است سازگاري و هماهنگي با رفتار گروه همتايان است. جلب رضايت پدر و مادران گاهي در درجة دوم اهميت قرار مي گيرد. بر اثر بيداري جنسي ، نوجوانان براي جلب نظر جنس مخالف و ابراز شخصيت نه تنها به حفظ ظاهرشان مي پردازند بلكه در رفتار افراد خانواده و در وضع منزلشان نيز اظهار نظر      مي كنند. همچنين از مقام و منزلت منسوبان و نزديكان و موفقيتهايشان احساس غرور و سربلندي مي كنند . جامعه ستيزي و بزه كاري نخستين پديده هاي جامعه …

این محصول ارزشمند “دانلود تحقیق نيازهاي اجتماعي نوجوانان  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

تربیت بدنی و نقش آن در سلامت جامعه

دانلود رایگان تربیت بدنی و نقش آن در سلامت جامعه این محصول با ارزش " تربیت بدنی و نقش آن در سلامت جامعه "را از فایل می دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *