خانه / علوم پایه / دانلود تحقیق چگونه در حفظ منابع طبيعي بكوشيم

دانلود تحقیق چگونه در حفظ منابع طبيعي بكوشيم

دانلود رایگان دانلود تحقیق چگونه در حفظ منابع طبيعي بكوشيم ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق چگونه در حفظ منابع طبيعي بكوشيم “را از فایل می  دانلود نمایید.

آيا مي دانيد منابع طبيعي يعني چه و به چه عوامل وپديده هايي منابع طبيعي مي گويند ؟ آب ، خاك ، باد ، خورشيد ، جنگلها ، مراتع ، كوه ، كوير و دشت همه از منابع طبيعي بشمار مي روند و بايد در حفظ آنها كوشيده ، محيط زيست خود را سلامت نگه داريم . براي حفظ و نگهداري نيروي خورشيدي كه منبعي قدرتمند و از جمله نعمت هاي بزرگ خداوند است بايد با ساخت مخزنه و محفظه هاي عظيم خورشيدي ، نور و نيروي عظيم خورشيد را بصورت باطريهاي خورشيدي حفظ و نگهداري كنيم تا بهره لازم گرفته شود . در مورد آب ، خاك ، جنگلها ، مراتع كوهستانها و دشتها لازم است تا انسانها كمي بيانديشند . آب :از هدر رفتن آب پاك ، باران ، برف و آبهاي تصفيه شده جلوگيري كنيم و با اتخاذ روشهاي صحيح و هدايت آبهاي سطحي روان ، با ساخت نهرهاي مخصوص و احداث مخازن و سدهاي بزرگ ذخيره سازي ، از اين آبها و آب رودخانه ها حفاظت كرده ، با آلوده كنندگان آبها برخورد شديد نمائيم . براي حفظ سلامت آب ، بايد نيروهاي خاصي بالاخص در جنگلداريها آموزش داده شوند و حضور دائمي در مناطق مربوطه داشته باشند و به مراقبت مشغول شوند . خاك : خاك نيز منبع مهم ديگري است كه كشت زمين ه …

این محصول ارزشمند “دانلود تحقیق چگونه در حفظ منابع طبيعي بكوشيم  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

دانلود پاورپوينت جامع وکامل درباره آشنایی با سیستم شناورسازی با هوای محلول (DAF)

دانلود رایگان دانلود پاورپوينت جامع وکامل درباره آشنایی با سیستم شناورسازی با هوای محلول (DAF) این محصول با ارزش " دانلود پاورپوينت جامع وکامل درباره آشنایی با سیستم شناورسازی با هوای محلول (DAF) "را از فایل می دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *