خانه / علوم انسانی / دانلود پروژه مالی با عنوان استاندارد هاي حسابداري

دانلود پروژه مالی با عنوان استاندارد هاي حسابداري

دانلود رایگان دانلود پروژه مالی با عنوان استاندارد هاي حسابداري ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود پروژه مالی با عنوان استاندارد هاي حسابداري “را از فایل می  دانلود نمایید.

دانلود پروژه مالی با عنوان استاندارد هاي حسابداري مفروضات و اصول حسابداري يک سري مفاهيم کلي هستند که به کارگيري صحيح آنها مستلزم تدوين ضوابط اجرايي است که راهنماي به کار گيري آنها در عمل باشد . در ايران بر اساس بند ۴ تبصره ۲ قانون تشکيل سازمان حسابرسي و ماده ۶ قانون اساسنامه سازمان حسابرسي، وظيفه تدوين وتعميم اصول و ضوابط حسابداري و حسابرسي به اين سازمان محول شده است . سازمان حسابرسي در راستاي ايفاي وظيفه فوق،تاکنون ۲۴ استاندارد حسابداري در خصوص موضوعات مختلف حسابداري تدوين ودر قالب نشريه شماره ۱۶۵ ارائه نموده است که از تاريخ ۱/ ۱ / ۱۳۸۰ لازم الاجرا است . تعري ف حسابداري از حسابداري تعاريف مختلفي ارائه شده است .در گذشته عموما“حسابداري را فن شناسايي،ثبت ،طبقه بندي ،تلخيص و گزارشگري رويدادهاي مالي مي دانستند . و … در فرمت word قابل ويرايش …

این محصول ارزشمند “دانلود پروژه مالی با عنوان استاندارد هاي حسابداري  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

تحقیق آماده در مورد نقش هدایت گری امام در شکل گیری جامعة آرمانی

دانلود رایگان تحقیق آماده در مورد نقش هدایت گری امام در شکل گیری جامعة آرمانی این محصول با ارزش " تحقیق آماده در مورد نقش هدایت گری امام در شکل گیری جامعة آرمانی "را از فایل می دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *