خانه / علوم انسانی / کارآفرینی تولید سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی

کارآفرینی تولید سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی

دانلود رایگان کارآفرینی تولید سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” کارآفرینی تولید سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی “را از فایل می  دانلود نمایید.

کارآفرینی تولید سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی           29صفحه               ویژگی‌هایی که باعث می‌شود یک سنگ یا کانی و یا به طور کلی یک ماده معدنی یا غیر معدنی، در رده کانی‌ها و سنگ‌های گرانبها جای گیرد عبارتند از : ۱٫  سرشت زیبایی و درخشش و جلای دلپسند ۲٫  استحکام ۳٫  کمیاب بودن ۴٫  رنگ و شفافیت و نمود ۵٫  ساخت و بافت ۶٫  قابلیت تراش و پردازش ۷٫  قابلیت حمل و نقل کانی‌ها و سنگهای قیمتی و نیمه‌قیمتی به‌طور واقعی ارزش دارند و از چند قیراط تا بیشتر قابل عرضه به بازار هستند. همچنین این دسته از مواد معدنی با اندکی فرآوری مانند پردازش، تراش، رنگ‌آمیزی و غیره در آنها بیش از ده برابر ارزش افزوده ایجاد می‌شود . کانی‌ها و سنگ‌های نیمه‌قیمتی عموماً به‌صورت سنگ‌جوری و محصولات جانبی معادن وارد بازار می‌شوند. سهولت در جابجایی و حمل و نقل از مزیت بالای این کانی&zw …

این محصول ارزشمند “کارآفرینی تولید سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

دانلود گزارش کارآموزی در شرکت زمزم (فرمت فایل word ورد )تعداد صفحات ۲۰

دانلود رایگان دانلود گزارش کارآموزی در شرکت زمزم (فرمت فایل word ورد )تعداد صفحات 20 این محصول با ارزش " دانلود گزارش کارآموزی در شرکت زمزم (فرمت فایل word ورد )تعداد صفحات 20 "را از فایل می دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *