خانه / علوم انسانی / ارائه روش جدیدی برای ارزیابی مؤلفه ها و لایه های معماری سازمان

ارائه روش جدیدی برای ارزیابی مؤلفه ها و لایه های معماری سازمان

دانلود رایگان ارائه روش جدیدی برای ارزیابی مؤلفه ها و لایه های معماری سازمان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” ارائه روش جدیدی برای ارزیابی مؤلفه ها و لایه های معماری سازمان “را از فایل می  دانلود نمایید.

دانلود مقاله ارائه روش جدیدی برای ارزیابی مؤلفه ها و لایه های معماری سازمان نوع فایل  : PDF   تعداد صفحات : ۸ دارای چکیده به زبان انگلیسی فهرست محتوا چکیده یکی از روش های اصلاح و توسعه معماری سازمانی، استفاده از بلوغ معماری سازمانی است . در بسیاری از سازما ن ها معماری وضعیت موجود، استعداد کافی را برای ارتقاء و بهبود ندارد . علاوه بر این در بسیاری موارد و به خصوص در کشورهای در حال توسعه، معماری وضعیت موجود، توانایی لازم را برای ایفای نقش معماری مبدأ و ایجاد معماری مطلوب ندارد. در این تحقیق، با استفاده از مدل های مرجع و شناسایی روابط مؤلفه های معماری سازمانی، روشی را برای ارزیابی و سنجش استعداد معماری سازمان جهت ایفای نقش معماری مبدأ ارائه نموده ایم. این روش می تواند به عنوان عاملی کمکی برای رو ش های ارزیابی بلوغ معماری سازمانی مورد استفاده قرار گیرد .با استفاده از نتایج حاصل از روش ارزیابی ارائه شده، می توان در مورد اینکه آیا معماری سازمان، قادر است به عنوان معماری مبدأ مورد استفاده قرار گیرد یا خیر، تصمیمگیری دقیقتری انجام داد. و …

این محصول ارزشمند “ارائه روش جدیدی برای ارزیابی مؤلفه ها و لایه های معماری سازمان  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

تحقیق درباره کوتاه شده تاریخ جبر و نمادهای حرفی

دانلود رایگان تحقیق درباره کوتاه شده تاریخ جبر و نمادهای حرفی این محصول با ارزش " تحقیق درباره کوتاه شده تاریخ جبر و نمادهای حرفی "را از فایل می دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *