خانه / علوم انسانی / فروش ۱۹۰ فایل درس پژوهی با مناسبترین قیمت

فروش ۱۹۰ فایل درس پژوهی با مناسبترین قیمت

دانلود رایگان فروش ۱۹۰ فایل درس پژوهی با مناسبترین قیمت ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” فروش ۱۹۰ فایل درس پژوهی با مناسبترین قیمت “را از فایل می  دانلود نمایید.

با سلام: تعداد ۱۹۰ درس پژوهی با بهترین کیفیت فقط ۱۰۰ هزار تومان در این سایت به فروش میرسد.تمامی ۱۹۰ فایل ورد میباشند کیفیت این فایل ها از نظر محتوا هیچ مشکلی ندارند و در صورت هر گونه مشکل در کیفیت فایلها،قدیمی بودن فایلها،و دیگر مشکلات با شماره ۰۹۳۶۹۵۳۴۲۶۷ در تماس باشید.   این محصول فقط به مدت محدود به فروش میرسد و فقط در ۳ بسته از آن به فروش میرسد بیش از ۳ خرید لینک خرید و دانلود به صورت اتوماتیک بسته خواهد شد. قیمت این محصول فقط ۱۰۰ هزار تومان میباشد یعنی هر فایل فقط ۵۰۰ تومان.     این بسته مناسب کافی نت داران و خدمات کامپیوتری های میباشد که نزدیک به اداره آموزش و پرورش و کارهای مربوطه به فرهنگیان آموزش و پرورش را انجام میدهند  مناسب میباشد. موفق باشید …

این محصول ارزشمند “فروش ۱۹۰ فایل درس پژوهی با مناسبترین قیمت  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

دانلود تحقیق بررسی استرس قبل از ازدواج در میان دانشجویان دختر رشته مشاوره و راهنمایی

دانلود رایگان دانلود تحقیق بررسی استرس قبل از ازدواج در میان دانشجویان دختر رشته مشاوره و راهنمایی این محصول با ارزش " دانلود تحقیق بررسی استرس قبل از ازدواج در میان دانشجویان دختر رشته مشاوره و راهنمایی "را از فایل می دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *