خانه / علوم انسانی / پاورپوينت درمورد منشـور (Prism)استـوانه (Cylinder)هـــرم (pyramid)مخــروط (cone)کــره (sphere)

پاورپوينت درمورد منشـور (Prism)استـوانه (Cylinder)هـــرم (pyramid)مخــروط (cone)کــره (sphere)

دانلود رایگان پاورپوينت درمورد منشـور (Prism)استـوانه (Cylinder)هـــرم (pyramid)مخــروط (cone)کــره (sphere) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پاورپوينت درمورد منشـور (Prism)استـوانه (Cylinder)هـــرم (pyramid)مخــروط (cone)کــره (sphere) “را از فایل می  دانلود نمایید.

منشور در لغت به معني پراکنده, نشر شده, زنده شده و مبعوث است و در اصطلاح هندسه نام شکل است که دو قاعده دارد که دو چند ضلعي مساوي هستند و بدنه منشور(سطح جانبي منشور ) از مستطيلها يا متوازي الاضلاعها تشکيل شده است.               تعداد :۱۱ اسلاید  چيزي که اين پاورپوينت ها را متمايز کرده است آماده بودن مقالات و ظاهر زیبای اسلایدها مي باشد تا خريدار از خريد خود راضي باشدمقالات را با ورژن  office2010  به بالا باز کنید …

این محصول ارزشمند “پاورپوينت درمورد منشـور (Prism)استـوانه (Cylinder)هـــرم (pyramid)مخــروط (cone)کــره (sphere)  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

تحقیق درباره کوتاه شده تاریخ جبر و نمادهای حرفی

دانلود رایگان تحقیق درباره کوتاه شده تاریخ جبر و نمادهای حرفی این محصول با ارزش " تحقیق درباره کوتاه شده تاریخ جبر و نمادهای حرفی "را از فایل می دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *