خانه / فنی و مهندسی / تحقیق و بررسی در مورد راههایی برای بستن پنجره های ویندوز

تحقیق و بررسی در مورد راههایی برای بستن پنجره های ویندوز

دانلود رایگان تحقیق و بررسی در مورد راههایی برای بستن پنجره های ویندوز ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق و بررسی در مورد راههایی برای بستن پنجره های ویندوز “را از فایل می  دانلود نمایید.

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: ۱     راههایی برای بستن پنجره های ویندوز       نکته : این ترفند فقط برای بستن پنجره های  ویندوز می باشد ( منظور از پنجره های ویندوز  کادرهایی است که قابلیت  بزرگ  و کوچک شدن  رو دارند  مانند : My Computer  و . . .   . کادرهایی مانند کادر  ساعت و تاریخ  ویندوز جزوء این پنجره ها نیستند و به اصطلاح فارسی به آنها کادرهای محاوره ای می گویند. راههای مختلف برای بستن یک پنجره  و کادرهای محاوره ای ویندوز عبارتند از : ۱ – کلیک بر روی دکمه مربع شکل قرمز رنگی که علامت ضربدر بر روی آن دیده می شود. ۲- انتخاب منوی File و کلیک بر روی گزینه Exit . 3- استفاده از کلیدهای ترکیبی  ALT  +  F4 . 4- استفاده از   ( Ctrl + Alt + Delete   ( Task  Manager   و انتخاب پنجره مورد نظر و کلیک بر  روی گزینه  End  Task . 5 – این راه رو هم احتمالا  کمتر از بقیه راهها شنیده اید …

این محصول ارزشمند “تحقیق و بررسی در مورد راههایی برای بستن پنجره های ویندوز  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

دانلود پاورپوینت با موضوع معادن روباز و معادن زیرزمینی

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت با موضوع معادن روباز و معادن زیرزمینی این محصول با ارزش " دانلود پاورپوینت با موضوع معادن روباز و معادن زیرزمینی "را از فایل می دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *