خانه / تحقیق درمورد كارآموزي در شركت پولاد دژ هفشجان ۴۰ ص

تحقیق درمورد كارآموزي در شركت پولاد دژ هفشجان ۴۰ ص

دانلود رایگان تحقیق درمورد كارآموزي در شركت پولاد دژ هفشجان ۴۰ ص ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق درمورد كارآموزي در شركت پولاد دژ هفشجان ۴۰ ص “را از فایل می  دانلود نمایید.

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: ۴۲   سپتيك تانكها: سپتيك تانكها مخازن بدون نشتي هستند كه فاضلاب را در خود نگهداري كرده و موجب تجزيه آنها بوسيله باكتريها مي شوند. سپتيك تانكها بر خلاف چاهها بر رو ي فاضلاب عمل كرده و وسايل بهداشتي تري براي دفع فاضلاب محسوب مي شوند. ساختمان و نصب سپتيك تانكها را بايستي با توجه به مقررات شهري انجام داد. فاضلاب از طريق مجراي خروجي از منزل به سپتيك تانك داخل مي شود در تانك مواد سنگين تر به ته آن نشست كرده و در آنجا تحت عمل باكتريها بحالت مايع در مي آيند. مايعات از سپتيك تانكها خارج شده و از طريق مقسم ها به ناطقه تخليه يا گودال جذب وارد مي شوند در اين جا فاضلاب جذب زمين مي شوند. طرز ساختن سپتيك تانكها: سپتيك تانكها طوري ساخته مي شوند كه داراي يك ورودي و يك خروجي هستند محل نصب خروجي هميشه پائين تر از ورودي است تا از برگشتن فاضلاب بداخل جلوگيري بعمل آيد . براي نظافت تناوبي تانك دريجه بر روي آن تعبيه شده است. بعضي از عواملي را كه بايستي در نصب يك سپتيك تانك و ساختن منطقه تخليه در نظر داشت عبارتند ا …

این محصول ارزشمند “تحقیق درمورد كارآموزي در شركت پولاد دژ هفشجان ۴۰ ص  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

دانلود پاورپوینت آشنایی با خودرو و قطعات آن – ۲۴ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت آشنایی با خودرو و قطعات آن - 24 اسلاید این محصول با ارزش " دانلود پاورپوینت آشنایی با خودرو و قطعات آن - 24 اسلاید "را از فایل می دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *