خانه / علوم انسانی / پاورپوینت درباره مديريت منابع انساني در ورزش و تفریحات سالم(ارزش ها)

پاورپوینت درباره مديريت منابع انساني در ورزش و تفریحات سالم(ارزش ها)

دانلود رایگان پاورپوینت درباره مديريت منابع انساني در ورزش و تفریحات سالم(ارزش ها) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پاورپوینت درباره مديريت منابع انساني در ورزش و تفریحات سالم(ارزش ها) “را از فایل می  دانلود نمایید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در ۳۱ اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه     چگونه جای مناسب برای کارمند را تشخیص دهیم: ۴۰۰ آجر را در اتاقی بسته بگذار. کارمندان جدید را در اتاق بگذار و در را ببند. آنها را ترک کن و بعد از ۶ ساعت برگرد.     تجزیه و تحلیل موقعیت ها اگر آنها آجرها را دارند می شمرند آنها را بخش حسابداری بگذار. اگر آنها از نو (برای بار دوم) دارند آنها را می شمرند، آنها را در بخش ممیزی بگذار. اگر آنها همه اتاق را با آجرها آشفته کرده اند، آنها را در بخش مهندسی بگذار. اگر آجرها را به طرز فوق العاده ای مرتب کرده اند آنها را در بخش برنامه ریزی بگذار. اگر آنها آجرها را به یکدیگر پرتاب می کنند آنها را در بخش اداری بگذار. اگر آنها آجرها را تکه تکه کرده اند آنها را در قسمت فناوری اطلاعات بگذار. اگر آنها بیکار نشسته اند آنها را در قسمت نیروی انسانی ب …

این محصول ارزشمند “پاورپوینت درباره مديريت منابع انساني در ورزش و تفریحات سالم(ارزش ها)  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

پروژه بررسی خشونت علیه زنان از دیدگاه فقه اسلامی. doc

دانلود رایگان پروژه بررسی خشونت علیه زنان از دیدگاه فقه اسلامی. doc این محصول با ارزش " پروژه بررسی خشونت علیه زنان از دیدگاه فقه اسلامی. doc "را از فایل می دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *