خانه / فنی و مهندسی / بررسی پارامترهای موثر بر عملکرد لرزه ای و هیدرودینامیک سواحل تقویت شده با الیاف ژئوسنتتیک

بررسی پارامترهای موثر بر عملکرد لرزه ای و هیدرودینامیک سواحل تقویت شده با الیاف ژئوسنتتیک

دانلود رایگان بررسی پارامترهای موثر بر عملکرد لرزه ای و هیدرودینامیک سواحل تقویت شده با الیاف ژئوسنتتیک ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” بررسی پارامترهای موثر بر عملکرد لرزه ای و هیدرودینامیک سواحل تقویت شده با الیاف ژئوسنتتیک “را از فایل می  دانلود نمایید.

  |  مقاله با عنوان: بررسی پارامترهای موثر بر عملکرد لرزه ای و هیدرودینامیک سواحل تقویت شده با الیاف ژئوسنتتیک   |  نویسندگان: نوشاد کشاورزی ، امین فلامکی   |  محل انتشار: دهمین کنگره بین المللی مهندسی عمران – دانشگاه تبریز – ۱۵ تا ۱۷ اردیبهشت ۹۴   |  فرمت فایل: PDF و شامل ۸ صفحه می باشد.       چکیــــده: با توجه به ارزش سواحل از بعد تفریحی، اجتماعی و اقتصادی و همچنین ممتد بودن سواحل ایران و نیاز به تقویت ظرفیت باربری خاک سواحل، پرداختن به این مهم ضروری است. دقت نظر در پژوهش و مطالعات گذشتگان نیز نشان می دهد که تمرکز کمتری بر روی استفاده همزمان از مصالح ژئوسننتتیک و تأثیر امواج دریا بر روی سواحل صورت گرفته است. در پژوهش پیش رو، با فرض ماس های بودن خاک سواحل کشور از سه تیپ خاک استفاده شده و با در نظر گرفتن رکورد سه زلزله در سه مدل هندسی به وسیله نرم افزار ANSYS با دو روش به صورت دو بعدی آنالیز انجام شده است، تا اثر لایۀ ژئوتکستایل بر روی سواحل مشخص شود. بر طبق بررسی انجام شده هنگامی که لایه بر روی ساحل قرار دارد، تأثیر آن د …

این محصول ارزشمند “بررسی پارامترهای موثر بر عملکرد لرزه ای و هیدرودینامیک سواحل تقویت شده با الیاف ژئوسنتتیک  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

پاورپوینت حمام خان

دانلود رایگان پاورپوینت حمام خان این محصول با ارزش " پاورپوینت حمام خان "را از فایل می دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *