خانه / علوم انسانی / دانلود پاورپوينت جامع وکامل درباره آشنایی با فِرق تسنن و تبار شناسی وهابیت

دانلود پاورپوينت جامع وکامل درباره آشنایی با فِرق تسنن و تبار شناسی وهابیت

دانلود رایگان دانلود پاورپوينت جامع وکامل درباره آشنایی با فِرق تسنن و تبار شناسی وهابیت ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود پاورپوينت جامع وکامل درباره آشنایی با فِرق تسنن و تبار شناسی وهابیت “را از فایل می  دانلود نمایید.

۶۶اسلاید ´ جُنبش و جریان جنبش و جریان؛ هرگونه کوشش جمعی برای پیش بُرد منافع مشترک، یا تأمین هدف اصلی از طریق عمل جمعی است. به‏عبارتی‏دیگر؛ جنبش و جریان، شامل هر نوع حرکت اجتماعی است که با رویکرد و اهداف ویژه و متمایزی در عرصه عمومی ظهور و بروز پیدا می‏کند. نکته قابل توجه ‏ اینکه؛ منشأ جنبش ها، لزوماً دینی نبوده و ممکن است در مسائل سیاسی، اجتماعی و حتی اقتصادی انجام فعالیت کنند. جنبش های نوین دینی، برایان ویلسون- جیمی کرسول، محمد قلی پور ، ص ۱۳- ۱۸ ´ فِرْقَه واژه فِرْقَه در لغت به «مطلقِ دسته، گروه، جماعت و طایفه اى گفته مى شود که از بقیه جدا شده باشند». و دراصطلاح ، کلمه فرقه، معنایی نزدیک به معنی لغوی دارد و به گروهی از مردم که اعتقاد واحدی غیراز اعتقاد دیگران را انتخاب و دنبال کنند، فرقه گفته می ‏ شود .   فرقه ‏ ها همان شاخه های فرعی منشق شده از ادیان مختلف، با استقلال در حداقل یکی از پایه‏های اصلی و علمی آن دین هستند.   …

این محصول ارزشمند “دانلود پاورپوينت جامع وکامل درباره آشنایی با فِرق تسنن و تبار شناسی وهابیت  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

دانلود پروپوزال رشته مدیریت ارتباط ماهیت شغل و خلاقیت کارکنان

دانلود رایگان دانلود پروپوزال رشته مدیریت ارتباط ماهیت شغل و خلاقیت کارکنان این محصول با ارزش " دانلود پروپوزال رشته مدیریت ارتباط ماهیت شغل و خلاقیت کارکنان "را از فایل می دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *