خانه / علوم انسانی / پیشینه آموزش فناوری اطلاعات و توانمندسازی منابع انسانی

پیشینه آموزش فناوری اطلاعات و توانمندسازی منابع انسانی

دانلود رایگان پیشینه آموزش فناوری اطلاعات و توانمندسازی منابع انسانی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پیشینه آموزش فناوری اطلاعات و توانمندسازی منابع انسانی “را از فایل می  دانلود نمایید.

پیشینه آموزش فناوری اطلاعات و توانمندسازی منابع انسانی ۷۰ صفحه همراه با منابع مقدمه: در عصر مجازی، فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) محرک و عامل اصلی اقتصاد جهان است. تغییرات بزرگ این فناوری مدتی است که در عرصه های مختلف جهانی آغاز شده است و دستیابی بهتر و استفاده بهینه از اطلاعات را برای توسعة اقتصادی و پایدار در جهان فراهم ساخته است. (جهانگرد، ۱۳۸۴) ICT توانایی‌ها و قابلیت‌های بسیاری را برای جامعه بشری عرضه کرده است و در رفع نیازهای جوامع مختلف موثر بوده است. فناوری اطلاعات و ارتباطات ابزاری برای ارضای نیازهای اطلاعاتی کاربران، برای ایجاد دانایی در همه اشکال توسعه می‌باشد و امروزه استفاده از آن تحول عظیمی در مفهوم اقتصاد جهان ایجاد کرده است(صمیمی ، ۱۳۸۶). بهره گیری از ICT ، تولید، پردازش، ذخیره سازی و توزیع اطلاعات را متحول ساخته و با تغییر در مسیر انتقال اطلاعات و داده‌ها، اطلاعات مفیدی را در اختیار افراد، گروه‌ها و سازمان‌ها قرار می‌دهد که خود موجب توانمند سازی نیروی انسانی می‌گردد.(داور پناه، ۱۳۸۴) توانمندسازی همان فرآیند توانمند ساختن …

این محصول ارزشمند “پیشینه آموزش فناوری اطلاعات و توانمندسازی منابع انسانی  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

دانلود پروپوزال رشته مدیریت ارتباط ماهیت شغل و خلاقیت کارکنان

دانلود رایگان دانلود پروپوزال رشته مدیریت ارتباط ماهیت شغل و خلاقیت کارکنان این محصول با ارزش " دانلود پروپوزال رشته مدیریت ارتباط ماهیت شغل و خلاقیت کارکنان "را از فایل می دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *