خانه / کتاب ، جزوه / دانلودپاورپوینت درس ۱۳مطالعات هشتم غزنویان و سلجوقیان و خوارزمشاهیان

دانلودپاورپوینت درس ۱۳مطالعات هشتم غزنویان و سلجوقیان و خوارزمشاهیان

دانلود رایگان دانلودپاورپوینت درس ۱۳مطالعات هشتم غزنویان و سلجوقیان و خوارزمشاهیان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلودپاورپوینت درس ۱۳مطالعات هشتم غزنویان و سلجوقیان و خوارزمشاهیان “را از فایل می  دانلود نمایید.

این پاورپوینت در۴۶ اسلاید تهیه و تنظیم شده است.   با بکارگیری تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی کرده ایم یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم . با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد.  بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط  دبیران مجرب  و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانشجویان  با ظرافت خاص جمع آوری شده است قسمتی ازمتن پاورپوینت: از اواخر قرن چهارم تا اوایل قرن هفتم هجری، سه سلسلۀ ترک تبار در ایران حکومت کردند. غزنویان دودمانی ترک تبار بودند که چون حکومت خود را از شهر غزنین (غزنه) آغاز کردند به این نام مشهور شدند. تصرف خراسان توسط محمود غزنوی که در آن زمان حاکم غزنه بود. به رسمیت شناخته شدن توسط خلیفۀ عباسی گسترش قلمرو غزنویان تا ری در مرکز ایران …

این محصول ارزشمند “دانلودپاورپوینت درس ۱۳مطالعات هشتم غزنویان و سلجوقیان و خوارزمشاهیان  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

کتاب Improve Your Skills Listening & Speaking for IELTS 6.0-7.5 به همراه فایل های صوتی کتاب

دانلود رایگان کتاب Improve Your Skills Listening & Speaking for IELTS 6.0-7.5 به همراه فایل های صوتی کتاب این محصول با ارزش " کتاب Improve Your Skills Listening & Speaking for IELTS 6.0-7.5 به همراه فایل های صوتی کتاب "را از فایل می دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *