خانه / کتاب ، جزوه / Analysing value added as an indicator of intellectual capital

Analysing value added as an indicator of intellectual capital

دانلود رایگان Analysing value added as an indicator of intellectual capital ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” Analysing value added as an indicator of intellectual capital “را از فایل می  دانلود نمایید.

م قاله انگلیسی : ۲۲ صفحه pdf              ترجمه فارسی : ۲۴ صفحه word نام مقاله : Analysing value added as an indicator of intellectual capital and its consequences on company performance مترجم : فربد محبی مولفان  : Daniel Ze ´ghal and Anis Maaloul بخشی از مقاله و ترجمه : تجزیه و تحلیل  ارزش افزوده ، بعنوان شاخصی برای سرمایه های فکری و تاثیرات آن بر روی کارایی شرکت  هدف: هدف این  مقاله اینست که به تجزیه و تحلیل نقش ارزش افزوده va بعنوان شاخص سرمایه فکری ic و تاثیر آن بر عملکرد شرکت در بازارهای  اقتصادی ، مالی و سهام بپردازد. طرح /روش/رویکرد: روش ضریب ارزش افزوده فکری  روشی است که در ۳۰۰ شرکت موجود در بریتانیا که به سر گروه : صنایع با تکنولوژی بالا ، سنتی و خدمات تقسیم  می شود ، استفاده می گردد. داده های که نیاز به محاسبه از روش vaic دارد، از طریق صفحه رتبه بندی ارزش افزوده ، که توسط وزارت تجارت و صنعت DTI انگلستان مهیا شده است ، بدست می آید. تجزیه و تحلیل تجر …

این محصول ارزشمند “Analysing value added as an indicator of intellectual capital  “توسط پورتال  فایل می  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: file-me.ir

همچنین ببینید

۸ترم نمونه سوال ایین دادرسی کیفری ۱

دانلود رایگان 8ترم نمونه سوال ایین دادرسی کیفری 1 این محصول با ارزش " 8ترم نمونه سوال ایین دادرسی کیفری 1 "را از فایل می دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *